Gera: Císař Atlantidy

5. 5. 2019 4. května 2019, Bühne am Park, Bühnen der Stadt Gera, Gera, Německo Viktor Ullmann: Císař Atlantidy (premiéra) Režie: Kai Anne Schuhmacher, hudební nastudování: Takahiro Nagasaki Účinkují: Alejandro Lárraga Schleske (Císař), Johannes Beck (Tlampač), Ulrich Burdack (Smrt), Florian Neubauer (Harlekýn), Gustavo Mordente Eda (Voják), Sujin Bae (Bubikopf), Judith Christ (Bubeník) Další uvedení: 11. a 30. května 2019, 8. prosince 2019 … Read more

Bonn: Věc Makropulos

7. dubna 2019, Theater Bonn, Bonn, Německo Leoš Janáček: Věc Makropulos (premiéra v koprodukci s English National Opera) Režie: Christopher Alden, hudební nastudování: Hermes Helfricht Účinkují: Yannick-Muriel Noah (Emílie Marty), Thomas Piffka (Albert Gregor), Martin Tzonev (Dr. Kolenatý), Ivan Krutikov (Jaroslav Prus), Christian Georg (Vítek), Kathrin Leidig (Kristina) a další Jazyk: čeština Další uvedení: 11.4., 20.4., 4.5., 19.5., 26.5., … Read more

Darmstadt: Rusalka

23. března 2019, Staatstheater Darmstadt, Darmstadt, Německo Antonín Dvořák: Rusalka (premiéra) Režie: Luise Kautz, hudební nastudování: Daniel Cohen Účinkují: Katharina Persicke (Rusalka), Theorsten Büttner (Princ), Katrin Gerstenberger (Cizí kněžna), Johannes Seokhoon Moon (Vodník), Elisabeth Hornung (Ježibaba) a další Jazyk: němčina Další uvedení: 30.3., 4.4., 12.4., 18.4., 10.5., 26.5., 8.6. a 16.6.2019

Kolín nad Rýnem: Rusalka

10. března 2019, Oper Köln, Kolín nad Rýnem, Německo Antonín Dvořák: Rusalka (premiéra) Režie: Nadja Loschky, hudební nastudování: Christoph Gedschold Účinkují: Olesya Golovneva / Olena Tokar (Rusalka), Mirko Roschkowski / Jeongki Cho / Dmytro Popov (Princ), Adriana Bastidas-Gamboa (Cizí kněžna), Samuel Youn (Vodník), Dalia Schaechter (Ježibaba) a další Další uvedení: 13.3., 16.3., 22.3., 24.3., 28.3., 30.3., 3.4., … Read more

Drážďany: Prodaná nevěsta

8. března 2019, Semperoper Dresden, Drážďany, Německo Bedřich Smetana: Prodaná nevěsta (premiéra) Režie: Mariame Clément, hudební nastudování: Tomáš Netopil Účinkují: Hrachuhí Bassénz (Mařenka), Pavol Breslik / Richard Samek (Jeník), Tijl Faveyts / Martin Winkler (Kecal), Benjamin Bruns (Vašek) a další Jazyk: němčina Další uvedení: 13.3., 16.3., 22.3., 25.3., 25.4., 28.4. a 2.5.2019

Kaiserlautern: Její pastorkyňa

9. února 2019, Pfalztheater Kaiserlautern, Kaiserlautern, Německo Leoš Janáček: Její pastorkyňa (premiéra) Režie: Urs Häberli, hudební nastudování: Uwe Sandner Účinkují: Ilona Krzywicka (Jenůfa), Sabine Hogrefe (Kostelnička), Heiko Börner (Laca), Daniel Kim (Števa) a další Jazyk: němčina Další uvedení: 16.2., 20.2., 26.2., 3.3., 29.3., 12.4., 26.4. a 24.5.2019

Oldenburg: Brundibár

27. ledna 2019, Exerzierhalle, Oldenburgisches Staatstheater, Oldenburg, Německo Hans Krása: Brundibár (premiéra) Režie: Jens Kerbel, hudební nastudování: Thomas Honickel Účinkují: Paul Brady / Leonard von Steuber (Brundibár), Laura Asche / Simone Hauburger / Madita Wilkens (Aninka), Malin Grahl / Lara Hübner / Sabrina Schulz (Pepíček) a další Jazyk: němčina Další uvedení: 2.2., 3.2. a 9.2.2019

Kaiserlautern: Císař Atlantidy

26. ledna 2019, Werkstattbühne, Pfalztheater Kaiserlautern, Kaiserlautern, Německo Viktor Ullmann: Císař Atlantidy (premiéra) Režie: Hansgünther Heyme, hudební nastudování: Uwe Sandner Účinkují: Ke An (Císař), Bartolomeo Stasch (Tlampač), Kihoon Han (Smrt), Tae Hwan Yun (Harlekýn / Voják), Seunghee Kho (Bubikopf), Rosario Chávez (Bubeník) Další uvedení: 2.3., 6.2., 22.2. a 6.3.2019